DraugiemDraugiemDraugiemDraugiem
  Uz sākumu
 
(23-10-2013)

Lapas tehniskās problēmas novērstas!

Apvienības ziņojums!

 

Ilgu laiku neesam bijuši aktīvi mūsu mājas lapā, taču tas nav saistāms ar kādu dīkstāvi, bet ar lapas tehniskām problēmām!

Šajā laikā izdarīts daudz, izvērtējot - grupai visemocionālākais notikums bija dalība Dziesmu svētku gala koncertā kā intermēdiju autoriem, par kuru režisors Viesturs Kairišs savā recenzijā žurnālā "IR" raksta "[...] Kalēju šovs bija izcils, arī skaņražu puišu sniegums pirms trešās- maģiskās daļas, kad milzīgajā estrādē tika panākts trausls klusums ar naktsputnu balss imitāciju. Lielisks režisorisks atradums garajai koru nomaiņai. [...]".   

Ir radītas jaunas dziesmas, iegūts „Elegentākās ekipāžas" tituls „Kanāla regatē" 2013, dalība starptautiskajā  ielu mākslas un cirka festivālā „Re Re Riga", kur aizsākta sadarbība ar vokālo trio „Limonāde", noorganizēti „V Ritma svētki" Ventspilī un izdarītas daudzas citas lietas. To visu var izlasīt, apskatīt un sadzirdēt mūsu Facebook profilā šeit  

 

Drīzumā ziņosim par jaunākajām aktualitātēm, bet šobrīd piedāvājam noklausīties mūsu jaunāko audio ierakstu, kas tapis sadarbībā ar brīnišķīgo vokālu Leilu Alijevu. Dziesma "Gaismeņa ausa", iekļauta latviešu etno mūzikas izlasē "Sviests V", izdevējs "Lauska".

Dziesma sound cloud - https://soundcloud.com/pulsa-efekts/gaismena-ausa

 

 

 

 
© Pulsa efekts, 2007-2011.  www.touch.lv